Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngën ‘Wie im Traum’ e cila vjen në bashkëpunim me reperin gjerman Fero 47.

Kënga vjen e kompletuar edhe me videoklip dhe tashmë gjendet në kanalin youtube.https://www.youtube.com/watch?v=fo8J5mnbYbw

Ju pëlqen!

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!