Emri i Anton Qunit është përmendur se mund të jetë ministër i Mbrojtjes në Qeverinë e ardhshme. Megjithatë ai nuk ka dhënë ndonjë reagim rreth kësaj cështje.

Ai përmes një postimi ka një gëzim tjetër.

Ja postimi i plotë:

Ju pëlqen!

I lumtur shumë që, tash e tutje, sheshi në lagjen ku jetoj unë dhe familja ime, do të mbajë emrin e Heroit të Kosovës, bashkëluftëtarit dhe mikut tim të zemrës, Agim Ramadani.

Ju faleminderit komisionit përkatës për këtë nder që na e bëtë gjithë lagjës Ortakoll në Prizren.

Urime!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!