“Ju rrugaca sallahana
vagabonda shakllabana
rricna t’ndyet, mikrobe të kqi”.

Ani kush don me i pri kombit! (VIDEO)

Slået op af Mekuli PressTorsdag den 29. august 2019

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]