Anëtari i Këshillit Bashkiak të New York Cityt, Mark Gjonaj ka mbërri në Malësi të shtunën në mbrëmje.

Gjonaj u prit nga liderët e Forumit Shqiptar.

Ai e përshëndeti bashkimin e partive shqiptare për Zgjedhjet e para në Komunën e plotë të Tuzit.

Ju pëlqen!

Gjonaj pritët të vëzhgojë nga afër zgjedhjet e të dielës. /

/MekuliPress.com/

Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Video: Arton Gojçaj

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.