An old albanian lady from Gjakova dining “with” her husband and 4 kids.

You can only see 1 person in this pic. The others were killed by Serbia during the war in Kosovo 1998-1999.

© Artan Korenica

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!