Amsterdami ka hapur për herë të parë një kinema 5D ku jepen vetëm filma pornografikë.

Kinemaja që quhet “5D Porn” fton klientët që filmin “ta shikojnë, ta dëgjojnë dhe ta ndjejnë”.

Në këtë kinema mund të shikohen filmat me pullë të kuqe në 3D, duke i shtuar efekte të tjera ambientale si era, dritat dhe bora, të gjitha në sinkron me atë që po ndodh në ekran. Për ta bërë sa më emocionuese eksperiencën, karriget ku ulesh lëvizin dhe dridhen.

Ju pëlqen!

Pronarja e kësaj kinemaje thotë se filmat që shfaqen janë prodhuar posaçërisht për kinemanë e saj.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!