“Amerika është vendi i vetëm që ka kaluar nga barbarizmi në dekadencë, pa pasur civilizim në mes.”

Oscar Wild

Lexo po ashtu:  “Kafenetë dhe restorantet mund të mbyllen deri në fund të vitit 2022”
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!