Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, ka nisur ditën duke vëzhguar zgjedhjet e përgjithshme që po mbahen në Kosovë.

Ai po qëndron aktualisht në qytetin e Pejës, dhe ka shkruar në rrjetin social Facebook se është i kënaqur që po sheh kaq shumë njerëz që po votojnë, përkundër motit të ftohët dhe me borë.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.