Ambasada e Republikës së Kosovës në Norvegji shpall konkurs për një vend pune.


Konkurs për vend punë: Asistent/e Ekzekutiv/e (staf lokal)

 

Kohëzgjatja e kontratës: Një vit (me mundësi vazhdimi) me një periudhë provuese prej 3 muajsh

Data e aplikimit: (15.02.2023 -01.03.2023)

Ju pëlqen!

Norvegjisht:

Utlysning for ledig stilling: Eksekutiv assistent (lokalt ansatte)
Kontraktens varighet: Ett år (med mulighet for forlengelse) med en prøvetid på 3 måneder
Søknadsdato: (15.02.2023 – 01.03.2023)
Lexo po ashtu:  Gjenerali serb kërkon raketa që arrijnë çdo cep të Kosovës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!