Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës u ka bërë thirrje qytetarëve që të votohet në këtë ditë të zgjedhjeve.

Nga ambasada përmes një shkrimi në Facebook janë shprehur se e ardhmja e Kosovës është në duart e qytetarëve.

“Në Ditën e Shën Valentimit tregoni dashurinë për vendin dhe familjen tuaj. Votoni! E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”, thuhet në njoftimin e Ambasadës.

Ju pëlqen!

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.