Kryeministri i Kosovës, ka postuar një video në llogarinë e tij personale në Facebook, ku ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Lexo po ashtu:  Nuk ka ultimatum në Bruksel
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!