Kryeministri në detyrë, Albin Kurti është pritur në një takim nga kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Takimi është duke u zhvilluar në ambientet e komunës, ku i pranishëm është edhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Takimin e ka paralajmëruar edhe zyra e Kryeministrit në detyrë përmes një komunikate për media.

Ju pëlqen!

Kurti kishte deklaruar se do ta vizitojë komunën që udhëhiqet nga ish-bashkëpartiaku Shpend Ahmeti gjatë muajit maj.

 

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!