Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Përmes një postimi në “Facebook”, Kurti ka thënë se pas disa simptomave të COVID-19 dje është testuar dhe ka rezultuar pozitiv.

 

Ju pëlqen!

 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!