I këtij mendimi është kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili në një nga emisione televizive deklaroi se LDK, para se gjithash, e kishte problem që nuk janë dalë të parët në zgjedhjet e tetorit.

“Problemi i parë, është se ata, e kishin shumë problem që nuk janë dalë të parët. E kam vrejt gjatë procesit zgjedhor”, tha ai.

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!