Kandidati për Kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë sonte në TVKlan, si i ftuari i gazetarit të pushteteve Blendi Fevziu, se në qeverinë e tij do të ndërtojë hekurudhën Vlorë – Mitrovicë, shkruan MekuliPress.com

/MekuliPress/ Nëse e keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike.
Loading...
[wpedon id=16879]