Aktori i njohur, Al Pacino, për herë të parë në karrierën e tij është nominuar në Oscars.

Ai në një intervistë për People ka treguar si ndjehet për këtë nominim  të tij.

“Kanë qenë shumë llafe që ka mundësi të nominohem për Oscars. Por kur dëgjova dhë më thanë je nominuar, ishte një ndjenjë që më bëri të ndihem shumë mirë”, deklaroi ai për People.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!