Reagimin e tij e postoi në storje të Instagramit përmes një fotografie të kryeministrit Albin Kurtit.

“Po thojnë, Albin vec antart e VV je tuj i shti nëpër borde. Po cka me ba o dajë, ku krejt Kosova janë ba Vetvendosje”, shkruhet aty.

Kujtojmë që Donati është një aktor mjaft i talentuar, dhe ishte pjesë e serialeve të famshme si “Kafeneja jonë” dhe “Zyrja për Gjithçka”.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!