Filmi “Batman” ka nisur së fundmi xhirimet.
Disa nga aktorët e filmit,Robert Pattinson, Colin Farrell, Zoë Kravitz u panë duke filmuar në Liverpool, Angli.Xhirimet filmit u ndërpren muajin e kaluar kur Robert doli pozitiv me coronavirus. Fillimisht ishte planifikuar që filmi të publikohej në qershor 2021,pastaj u shty për në tetor 2021 dhe tani pritet të dalë në kinema më 4 mars 2022.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.