Ai që nuk lexon nuk ka asnjë avantazh ndaj atij që nuk mund të lexoj. Mark Twain – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike.
Loading...