Ai që nuk lexon nuk ka asnjë avantazh ndaj atij që nuk mund të lexoj. Mark Twain – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Lexo po ashtu:  Pas Kosovës, Shqipërisë dhe Turqisë, edhe Kroacia e bojkoton Nobelin
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!