AAK fiton Gjakovën, kjo sipas projeksionit të KTV-së.

Lexo po ashtu:  Izraeli shpik maskën që vret Covid-19: “E eliminon koronavirusin me nxehtësi duke u karikuar si një celular”
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!