A ka rëndësi madhësia e penisit? Shoqëruesja i përgjigjet pyetjes së lashtë dhe nëse grave me të vërtetë iu intereson.

A mendoni se ka rëndësi madhësia e penisit? Daily Star Online foli me Lou, një shoqëruese nga Ennvy, i cili shppalosi sekretet në temën shumë të rëndësishme që miliona burra e shohin stresuese, shkruan “DailyStar”.

Sipas studimeve, madhësia mesatare e penisit është rreth 14 cm.

Ju pëlqen!

Hulumtimi gjithashtu zbuloi se disa burrëri ishin “rritës”, ndërsa të tjerët ishin “shfaqës” më të menjëhershëm. Por, përkundër të gjitha studimeve, tema ende shkakton një ankth të madh për miliona burra në të gjithë botën.

Pra, a ka rëndësi madhësia e penisit?

Daily Star Online foli me Lou, një shoqëruese nga Ennvy, i cili zgjidhi debatin mbi pyetjen shumë të rëndësishme. Dhe duket mirë për burrat që matin më të vegjël në atë departament pasi nuk ka tendencë të jetë problem për zonjat.

Lou tha: “Madhësia e penisit nuk ka rëndësi për sa kohë që e përdorni mirë! Unë kam qenë në Ennvy si shoqëruese për vite me radhë dhe me siguri mund të them se klientët e mi më të mirë nuk kanë të gjithë penise të mëdha”.

“Për mua, madhësia nuk ka shumë rëndësi. Ju mund të përdorni më shumë nga një penis i vogël nëse dini se çfarë po bëni. Megjithëse, djemtë me penise të mëdha kanë një avantazh të pamohueshëm …” shtoi ajo.

Dhe shoqëruesja nuk flet thjesht si preferenca e saj, ajo beson se shumica e femrave nuk i pëlqejnë burrat me “vegla” më të mëdha. Ajo shpjegoi: “Shumica e zonjave nuk i pëlqejnë peniset e mëdha sepse, le ta pranojmë, ju mund të vendosni një penis të vogël në më shumë vrima”.

“Disa nga klientët e mi nga Ennvy kanë thënë se janë të pasigurt për madhësinë e penisit të tyre më parë, por unë dihet se jam shumë i sinqertë. Unë nuk jam duke u dhënë atyre një përrallë kur them se nuk ka rëndësi, nëse e dini se çfarë po bëni, atëherë një penis i vogël nuk do t’ju pengojë” u shpreh ajo.

Lou gjithashtu ka këshilla për burra me burrëri më të vogël gjithashtu. Ajo shtoi: “Sa më shpejt të gjeni besimin e brendshëm, aq më shpejt do të provoni gjëra të reja dhe do të ndjeheni më të qetë në shtrat”.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!