A jeni në gjendje që ta zgjidhni këtë detyrë? Duket e thjeshtë në shikim të parë, por e vërteta është tjetër.

Koncentrohu dhe fillo me punën.

Sa është përgjigjja, na tregoni në komente dhe sfidoni veten dhe miqtë.

Lexo po ashtu:  Përdoruesit e Windows 7 në rrezik të madh të mashtrimit online – Microsoft nuk ofron më sigurinë nëse nuk përditësohet versioni
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!