Pak më parë janë publikuar këngët pjesëmarrëse të festivalit të fundvitit në “RTSH”. Pjesë e festivalit janë bërë këngëtarë të njohur të skenës shqiptare, që me këngët e tyre pretendojnë të fitojnë dhe të përfaqësojnë Shqipërinë në “Eurovizion”. Një prej konkurrentëve është edhe Robert Berisha, i cili merr pjesë me një këngë dashurie. Në tekstin e këngës ai flet për një histori dashurie që ka përfunduar dhe të gjithë menduam se do të ishte dedikim për Norën. Kënga mban titullin “Ajo nuk është unë” dhe në refren thotë: “Ajo nuk është më rruga jem, e jetës tem, ajo nuk është unë me dashuro çdo ditë pafund”

Megjithatë nëpërmjet një postimi në Instagram, Roberti ka treguar se kënga nuk është dedikim për askënd..


Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.