Donald Trump ka folur për herë të parë për shkrimet e ndryshme në media se lideri i Koresë Veriore, Kim Jong-Un ka ndërruar jetë.

Presidenti i SHBA-ve ka thënë se ka informacione, por se nuk mund të flas tani, shkruan Indeksonline.

“Kam disa informacione, por nuk mund të flas tani. Shpresoj që të jetë mirë Kim. Me siguri se në një të ardhme të afërt do të keni informoheni edhe ju” ka thënë Trump.

Ju pëlqen!

Kim Jong-Un nuk është parë që nga 21 prilli. Dyshohet se ai ka patur probleme kardiovaskulare nga pirja e duhanit, mbipesha dhe lodhja

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!