Të gjithë e dijmë se kafenetë ‘Starbucks’ kanë një aromë të veçantë, kryesisht kafeneje dhe ushqimi.

Gjejeni pse?

Sepse punonjësve nuk u lejohet që të hedhin parfume ose kolonjë që kur drejtuesit e kompanisë kanë krijuar bindjen se ato përzihen me aromën e dyqaneve.

Lexo po ashtu:  Humbi tre fëmijët e saj, aktorja italiane rrëfen se si ia del të vazhdojë jetën
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!