Të gjithë e dijmë se kafenetë ‘Starbucks’ kanë një aromë të veçantë, kryesisht kafeneje dhe ushqimi.

Gjejeni pse?

Sepse punonjësve nuk u lejohet që të hedhin parfume ose kolonjë që kur drejtuesit e kompanisë kanë krijuar bindjen se ato përzihen me aromën e dyqaneve.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.