Daimler-Benz përshëndet nazistin Adolf Hitler.
Vitet 1930, Gjermani.  /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Antoneta rrëfen tmerrin në Serbi - "Na shanin, ishte e frikshme... Kam pa horror me sy dhe thonin vetëm “albanski, albanski”
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!