Nuk stresohet për telefonata apo mesazhe që i vijnë në telefon, kur është me ty.

Ai dëshiron të ketë momente intime me ty emocionalisht, jo vetëm fizikisht.

Ai ta tregon me vepra që ti je e vetmja grua për të.

Ju pëlqen!

Ai të përfshin në të gjitha sferat e jetës së tij.

Ai u ka treguar të gjithë miqve për ty.

Ai gjen kohën të të telefonojë apo dërgojë mesazhe, edhe kur është i zënë.

Ai ka edhe mike femra, por vendos kufi të qartë me to.

Ai nuk e vendos kurrë veten në situata, ku të jetë i tunduar për të tradhëtuar.

Një marëdhënie e shëndetshme është gjëja më e rëndësishme në jetët tona. Sidomos kur të dy njerëzit në çift e shtyjnë njëri-tjetrin, për t’u bërë versioni më i mirë i vetvetes.

Lexo po ashtu:  Mami apo babi, cila është fjala e parë që thotë fëmija dhe nga varet ajo
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!