500 vjet ishim “Milet”,
100 vjet ishim “Narod”,
20 vjet ishim “People”,

Dil Voto e bëhu Popull! /MekuliPress/ Nëse e keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj!

Lexo po ashtu:  NEO-JUGOSLLAVËT E LDK-së PENGESË JO VETËM PËR QEVERINË/ Nënkryetarja e Vetëvendosjes paralajmëron zgjedhjet
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!