Samsung ka prezantuar me anë të një eventi virtual 3 celularët e rinj të markës. Kompania koreane ka zbuluar Galaxy S22, Galaxy S22 Plus dhe Galaxy S22 Ultra.

Pajisjet Android me teknologjinë 5G kanë përmirësime në kamera, bateri më jetëgjatë dhe procesorë më të shpejtë.

“Smartphone” që bie më shumë në sy është Samsung Galaxy S22 Ultra, që ngjan më shumë me një Galaxy Note, një linjë që duket se tashmë nuk do të “rifreskohet” më nga marka e famshme koreane.

Ju pëlqen!

 

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.