Reperi nga Ferizaj, 2 Ton, e ka nisur verën me një projekt të ri muzikor.
“Ca Va” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike dhe verore.Muzka dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, ndersa për ‘beat’-in janë kujdesur Genc Avdyli dhe Xon Oxa.Ca Va” vjen me një klip mjaft veror, në të cilin reperi sjell performancë mjaft të veçantë.

Kliko ketu per te ndegjuar muziken

Lexo po ashtu:  Bebe Rexha: Meshkujt tremben nga fama ime
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!