Reperi nga Ferizaj, 2 Ton, e ka nisur verën me një projekt të ri muzikor.
“Ca Va” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike dhe verore.Muzka dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, ndersa për ‘beat’-in janë kujdesur Genc Avdyli dhe Xon Oxa.Ca Va” vjen me një klip mjaft veror, në të cilin reperi sjell performancë mjaft të veçantë.

Kliko ketu per te ndegjuar muziken

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]