Cili është kryetari i ri në komunën tuaj? 🤔Komento 👇

Lexo po ashtu:  VIDEO/Goli i Milot Rashicës
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!