Kur shohim filma ndodh që përfshihemi aq shumë sa nuk i vëmë re gabimet. Çdo ndryshim i vogël në pamjen e një karakteri ose në pozicionin e një objekti zakonisht vërehet nga një vëzhgues me sy të mprehtë.

Megjithatë ka disa gabime, të cilat janë mjaft “të padukshme”. Këtu gjenden 15 të tilla, që ndoshta nuk i keni parë kurrë më parë.

Dallas Buyers Club. Filmi u krijua në vitin në 1985, si ka mundësi që posteri i një Lamborgini është aty Kjo makinë doli në treg në vitin 2011
Marie Antoinette. Konversa në shekullin e 18.
Pirates of the Caribbean The Curse of the Black Pearl. Një turist në horizont
Ted. Telefoni mbrapsht.
Terminator 2 Judgement Day
Terminator 3 Rise of the Machines
Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!